Україна доєднується до Міжнародної мережі ґрунтових інформаційних установ

Шановні колеги та Партнери!
Дозвольте повідомити про визначну подію для України, що є одним з важливих кроків Асоціації «Українське Ґрунтове Партнерство» на шляху до досягнення цілей -нейтрального рівня деградації ґрунтів.
За підтримки Глобального Грунтовно Партнерства, ФАО ООН, Асоціація "УҐП" приймає на баланс для тестування та впровадження, Глобальну інформаційну систему ґрунту GLOSIS , що спрямована на розвиток інфраструктури просторових даних, яка об’єднує інформацію про ґрунти, зібрану національними установами.
Робота Асоціації з інформаційною системою буде впроваджуватись спільно з провідними спеціалістами від ДУ "ІНСТИТУТ ОХОРОНИ ҐРУНТІВ" та НАЦІОНАЛЬНОГО НАУКОВОГО ЦЕНТРУ «ІНСТИТУТ ҐРУНТОЗНАСТВСТВА ТА АГРОХІМІЇ ІМ. О.Н. СОКОЛОВСЬКОГО» та за управлінського супроводу засновників Асоціації, провідних наукових установ, що утримують найбільший досвід у роботі з ґрунтовими ресурсами.
Міжнародна кооперація на єдиній інформаційній платформі геопросторових даних, дозволить пришвидшити гармонізацію національних показників стану якості грунтів для розуміння та верифікації їх сталого використання та шляхів покращення управління земельними ресурсами на рівні держави.