





- Популяризація сталого управління ґрунтовими ресурсами
- Поширення та передача знань в галузі ґрунтознавства і технологій в межах країни та на глобальному рівні
- Забезпечення всіх зацікавлених сторін належною інформацією щодо сталого використання ґрунтових та земельних ресурсів
- Розбудова та оновлення національної системи моніторингу нейтрального рівня деградації ґрунтів, ґрунтової інформаційної системи з відповідним внеском у глобальну ґрунтову інформаційну систему
- Сприяння підготовці нової генерації експертів-ґрунтознавців, на засадах використання новітніх та високотехнологічних світових підходів та кращих національних практик
- Посилення фокусу усіх зацікавлених осіб до важливості питань, пов’язаних із інформацією про ґрунтові ресурси та стале управління ґрунтами.
- Сприяння інвестиційній та технічній співпраці
- Підтримка розвитку науково-технічного потенціалу у сфері моніторингу та управління земельними ресурсами

Ґрунт – необхідний ресурс і життєво важлива частина навколишнього середовища, на якій виробляється велика частина їжі в світі. У той же час ґрунт надає життєвий простір для людей, а також необхідні екосистемні послуги, які важливі для забезпечення постачання вологою, регулювання клімату, підтримання біологічного різноманіття, фіксації вуглецю і культурних послуг. Однак ґрунт знаходяться під тиском зростаючого населення, зростаючих потреб в їжі і альтернативного використання земель. Приблизно 33% світових грунтових ресурсів деградовано, тож директивні органи по всьому світу вивчають можливості для переходу до “зеленої” економіки, і дане партнерство, як і міжнародне співтовариство шукає нові шляхи сталого розвитку.
Глобальне Ґрунтове Партнерство було створено в якості платформи для розробки міцного інтерактивного партнерства, співпраці і узгодженості зусиль між усіма зацікавленими сторонами, від землекористувачів до політиків, підвищення ефективності управління та раціонального використання грунтів.
Українське Ґрунтове Партнерство як невід’ємна частина Глобального партнерства, сприяє інтеграції міжнародних ініціатив на національному рівні.








































